Počasie Fairfield, Alabama týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Fairfield, Alabama na tento a budúci týždeň.
Pondelok 27. apríl
28 / 20°C
| 25.8 mm | 23 km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Fairfield, Alabama, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 83 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 19 °C 21 °C |
0,6 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 91 % | 17 °C | 96 % | 0% | 35% | 0% | 94% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,2 mm | 6.5 m/s23 km/h južný |
1014 hPa | 62 % | 18 °C | 65 % | 0% | 60% | 0% | 12% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 26 °C 28 °C |
25,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 67 % | 19 °C | 100 % | 0% | 94% | 100% | 29% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
3,4 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 19 °C | 100 % | 0% | 15% | 15% | 99% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,4 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 97 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 2% | |
| 13:00
20:00
| polojasno | 26 °C 29 °C |
0,1 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 69 % | 19 °C | 32 % | 0% | 24% | 16% | 0% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 77 % | 20 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
Fairfield, Alabama, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 33,4859; -86,9119
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 10 907
Nadmorská výška: 182 m
Administratívna časť:
- Alabama, Montgomery
- Jefferson County, Birmingham
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fairfield, Alabama, Alabama, USA. Predpoveď počasia Fairfield, Alabama.
Fairfield, Alabama - počasie v okolí - väčšie mestá
Fairfield, Alabama - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fairfield, Alabama dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Fairfield, Alabama
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 19:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:45 | 13:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 20:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 20:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:55 | 27.04.2026 03:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |