Počasie Fairfield, Alabama týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Fairfield, Alabama na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
29 / 20°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 20 °C | 22 °C | 01:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 07:00 | |
| 27 °C | 30 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 30 °C | 19:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 19:29
PO HODINÁCH
západ slnka 19:29
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Fairfield, Alabama, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| polojasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 88 % | 17 °C | 27 % | 0% | 0% | 0% | 27% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1016 hPa | 91 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 57 % | 18 °C | 49 % | 0% | 0% | 46% | 4% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 68 % | 20 °C | 85 % | 0% | 0% | 1% | 85% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1011 hPa | 78 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 94 % | 19 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 56 % | 18 °C | 99 % | 0% | 89% | 17% | 98% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h južný |
1004 hPa | 62 % | 19 °C | 12 % | 0% | 0% | 10% | 2% | |
Fairfield, Alabama, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 33,4859; -86,9119
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 10 907
Nadmorská výška: 182 m
Administratívna časť:
- Alabama, Montgomery
- Jefferson County, Birmingham
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fairfield, Alabama, Alabama, USA. Predpoveď počasia Fairfield, Alabama.
Fairfield, Alabama - počasie v okolí - väčšie mestá
Fairfield, Alabama - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fairfield, Alabama dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Fairfield, Alabama
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 19:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 13:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 20:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:30 | 21:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:54 | 29.04.2026 04:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |