Počasie Flint Hill, Alabama dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Flint Hill, Alabama na 10 dní.
Piatok 1. máj
19 / 14°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 14 °C | 13 °C | 01:00 | |
| 14 °C | 12 °C | 07:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 13:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 19:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 19:25
PO HODINÁCH
západ slnka 19:25
|
|
Predpoveď počasia Flint Hill, Alabama, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 61 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 59 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 50 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 60 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,1 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 68 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 78% | 100% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 13 °C 12 °C |
18,4 mm | 3.7 m/s13 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 79 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 100% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 14 °C 15 °C |
20,1 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 13 °C | 100 % | 0% | 90% | 91% | 100% | |
| 19:00
02:00
| slabý dážď | 13 °C 13 °C |
0,6 mm | 4.1 m/s15 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 12 °C | 100 % | 0% | 35% | 83% | 100% | |
Flint Hill, Alabama, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 32,9265; -85,9091
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Flint Hill, Alabama, Alabama, USA. Predpoveď počasia Flint Hill, Alabama.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Flint Hill, Alabama dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Flint Hill, Alabama
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 19:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:40 | 13:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:29 | 19:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 20:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:25 | 20:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:46 | 01.05.2026 05:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |