Počasie Flint Hill, Alabama zajtra
| 21 °C | 22 °C | 09:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 15:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 21:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 19:23
PO HODINÁCH
západ slnka 19:23
Predpoveď počasia Flint Hill, Alabama 27. apríl 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie zamračené, poludnie oblačno. Najvyššia teplota 27 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 17 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Flint Hill, Alabama, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 78 % | 14 °C | 3 % | 0% | 1% | 2% | 0% | |
| 01:00
08:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 78 % | 14 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 02:00
09:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 84 % | 14 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 03:00
10:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1013 hPa | 84 % | 15 °C | 100 % | 0% | 1% | 0% | 100% | |
| 04:00
11:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1014 hPa | 80 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 05:00
12:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východný |
1015 hPa | 81 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 06:00
13:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východný |
1016 hPa | 81 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východný |
1017 hPa | 81 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
15:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východný |
1017 hPa | 80 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 09:00
16:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 76 % | 16 °C | 100 % | 0% | 14% | 0% | 100% | |
| 10:00
17:00
| zamračené | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 69 % | 16 °C | 100 % | 0% | 29% | 10% | 100% | |
| 11:00
18:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 64 % | 16 °C | 46 % | 0% | 46% | 2% | 0% | |
| 12:00
19:00
| zamračené | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 60 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 61 % | 17 °C | 93 % | 0% | 93% | 0% | 0% | |
| 14:00
21:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 60 % | 17 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 15:00
22:00
| zamračené | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 55 % | 16 °C | 98 % | 0% | 98% | 4% | 3% | |
| 16:00
23:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 57 % | 17 °C | 83 % | 0% | 80% | 8% | 7% | |
| 17:00
00:00
| polojasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 57 % | 17 °C | 30 % | 0% | 16% | 10% | 8% | |
| 18:00
01:00
| polojasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 17 °C | 14 % | 0% | 0% | 7% | 6% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 71 % | 17 °C | 6 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 20:00
03:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 71 % | 16 °C | 6 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 21:00
04:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 66 % | 15 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 22:00
05:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 14 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 23:00
06:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 62 % | 14 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 65 % | 14 °C | 100 % | 0% | 4% | 0% | 100% | |
| 01:00
08:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 74 % | 15 °C | 100 % | 0% | 14% | 0% | 100% | |
| 02:00
09:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 81 % | 16 °C | 100 % | 0% | 25% | 0% | 100% | |
| 03:00
10:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 84 % | 16 °C | 100 % | 0% | 20% | 12% | 100% | |
| 04:00
11:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 87 % | 17 °C | 100 % | 0% | 24% | 2% | 100% | |
| 05:00
12:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 90 % | 17 °C | 100 % | 0% | 89% | 21% | 100% | |
| 06:00
13:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 91 % | 17 °C | 100 % | 0% | 71% | 3% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 20 °C 22 °C |
0,7 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 91 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 65 % | 18 °C | 89 % | 0% | 63% | 7% | 71% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,3 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 71 % | 19 °C | 40 % | 0% | 10% | 4% | 32% | |
Flint Hill, Alabama, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 32,9265; -85,9091
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Flint Hill, Alabama, Alabama, USA. Predpoveď počasia Flint Hill, Alabama.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Flint Hill, Alabama dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Flint Hill, Alabama
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 13:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 19:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 20:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:30 | 20:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:51 | 27.04.2026 03:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |