Počasie Gage dnes
Predpoveď počasia Gage 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, večer jasno. Najvyššia teplota 27 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm. V noci najnižšia teplota 16 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Gage, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 100 % | 15 °C | 98 % | 0% | 98% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,2 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 99 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 85% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 51 % | 15 °C | 87 % | 0% | 19% | 0% | 84% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1011 hPa | 68 % | 16 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1013 hPa | 78 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 85 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 47 % | 15 °C | 49 % | 0% | 49% | 0% | 0% | |
| 19:00
02:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 58 % | 16 °C | 25 % | 0% | 4% | 0% | 21% | |
Gage, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 33,2454; -86,0008
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gage, Alabama, USA. Predpoveď počasia Gage.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gage dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Gage
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Gage
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 13:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 20:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 20:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:49 | 26.04.2026 03:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |