Počasie Gage pozajtra
Predpoveď počasia Gage 28. apríl 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie sa zamračené, večer oblačno. Najvyššia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 2,4 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Gage, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 22 °C 24 °C |
1,8 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 75 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,4 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 97 % | 18 °C | 100 % | 0% | 14% | 14% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 24 °C 26 °C |
0,2 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 73 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 79 % | 19 °C | 68 % | 0% | 66% | 4% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1016 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 0% | 2% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,1 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 24 °C 26 °C |
0,4 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1015 hPa | 68 % | 18 °C | 100 % | 0% | 73% | 100% | 99% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,1 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 88 % | 19 °C | 98 % | 0% | 0% | 13% | 98% | |
Gage, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 33,2454; -86,0008
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gage, Alabama, USA. Predpoveď počasia Gage.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gage dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gage
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 19:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 13:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 19:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 20:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:28 | 20:54 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:51 | 28.04.2026 04:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |