Počasie Happy Hill, Alabama týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Happy Hill, Alabama na tento a budúci týždeň.
Nedeľa 26. apríl
27 / 15°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 19 °C | 20 °C | 09:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 15:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 21:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 19:24
PO HODINÁCH
západ slnka 19:24
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Happy Hill, Alabama, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
11:00
| hmla | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 98 % | 15 °C | 82 % | 29% | 28% | 0% | 75% | |
| 05:00
12:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 98 % | 15 °C | 33 % | 20% | 28% | 0% | 7% | |
| 06:00
13:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 99 % | 15 °C | 98 % | 24% | 98% | 0% | 1% | |
| 07:00
14:00
| hmla | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 98 % | 15 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 0% | |
| 08:00
15:00
| hmla | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 91 % | 15 °C | 100 % | 70% | 100% | 0% | 0% | |
| 09:00
16:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 86 % | 16 °C | 99 % | 7% | 99% | 0% | 0% | |
| 10:00
17:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 75 % | 16 °C | 69 % | 0% | 54% | 0% | 29% | |
| 11:00
18:00
| oblačno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1013 hPa | 67 % | 16 °C | 86 % | 0% | 3% | 0% | 86% | |
| 12:00
19:00
| oblačno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 58 % | 16 °C | 79 % | 0% | 3% | 21% | 73% | |
| 13:00
20:00
| polojasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 49 % | 14 °C | 28 % | 0% | 3% | 16% | 13% | |
| 14:00
21:00
| polojasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 45 % | 13 °C | 17 % | 0% | 0% | 14% | 3% | |
| 15:00
22:00
| polojasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 41 % | 12 °C | 26 % | 0% | 1% | 11% | 16% | |
| 16:00
23:00
| oblačno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 39 % | 12 °C | 61 % | 0% | 3% | 6% | 58% | |
| 17:00
00:00
| oblačno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1011 hPa | 38 % | 11 °C | 94 % | 0% | 2% | 7% | 94% | |
| 18:00
01:00
| polojasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1011 hPa | 40 % | 12 °C | 25 % | 0% | 0% | 5% | 21% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1011 hPa | 52 % | 13 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 38% | |
| 20:00
03:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 58 % | 13 °C | 36 % | 0% | 0% | 1% | 36% | |
| 21:00
04:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 62 % | 13 °C | 14 % | 0% | 0% | 7% | 9% | |
| 22:00
05:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 65 % | 12 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 23:00
06:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 70 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 76 % | 13 °C | 79 % | 0% | 0% | 0% | 79% | |
| 01:00
08:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 80 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 02:00
09:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 78 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 03:00
10:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 77 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 04:00
11:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 77 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 05:00
12:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 79 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 06:00
13:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východný |
1017 hPa | 83 % | 14 °C | 100 % | 0% | 1% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východný |
1017 hPa | 81 % | 14 °C | 100 % | 0% | 9% | 0% | 100% | |
| 08:00
15:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h východný |
1018 hPa | 75 % | 14 °C | 99 % | 0% | 18% | 0% | 99% | |
| 09:00
16:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 68 % | 14 °C | 100 % | 0% | 21% | 1% | 100% | |
| 10:00
17:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 61 % | 14 °C | 93 % | 0% | 41% | 0% | 89% | |
| 11:00
18:00
| zamračené | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 54 % | 14 °C | 98 % | 0% | 53% | 0% | 96% | |
| 12:00
19:00
| oblačno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 48 % | 13 °C | 67 % | 0% | 58% | 0% | 20% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 46 % | 14 °C | 54 % | 0% | 53% | 0% | 0% | |
| 14:00
21:00
| polojasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 45 % | 14 °C | 27 % | 0% | 27% | 0% | 0% | |
| 15:00
22:00
| oblačno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 43 % | 14 °C | 64 % | 0% | 53% | 0% | 25% | |
| 16:00
23:00
| oblačno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 42 % | 13 °C | 76 % | 0% | 68% | 6% | 23% | |
| 17:00
00:00
| oblačno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h južný |
1015 hPa | 41 % | 13 °C | 75 % | 0% | 41% | 55% | 26% | |
| 18:00
01:00
| oblačno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 45 % | 14 °C | 43 % | 0% | 4% | 18% | 31% | |
| 19:00
02:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 53 % | 14 °C | 18 % | 0% | 1% | 10% | 7% | |
| 20:00
03:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 58 % | 14 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 21:00
04:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 60 % | 14 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 22:00
05:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 60 % | 14 °C | 18 % | 0% | 3% | 0% | 14% | |
| 23:00
06:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 60 % | 13 °C | 100 % | 0% | 8% | 0% | 100% | |
Happy Hill, Alabama, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 34,1498; -86,0950
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Happy Hill, Alabama, Alabama, USA. Predpoveď počasia Happy Hill, Alabama.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Happy Hill, Alabama dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Happy Hill, Alabama
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:42 | 13:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 19:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 20:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 20:55 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:48 | 26.04.2026 03:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |