Počasie Happy Hill, Alabama týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Happy Hill, Alabama na tento a budúci týždeň.
Sobota 2. máj
16 / 12°C
| 10.4 mm | 13 km/h |
| 16 °C | 14 °C | 01:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 07:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 13:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 19:00 |
východ slnka 05:53
západ slnka 19:29
PO HODINÁCH
západ slnka 19:29
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Happy Hill, Alabama, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 16 °C 14 °C |
1,5 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 50 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 12 °C 11 °C |
7,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 80 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 13 °C 12 °C |
1,9 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 83 % | 10 °C | 100 % | 0% | 57% | 100% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 81 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| polojasno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 98 % | 9 °C | 19 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 95 % | 9 °C | 97 % | 0% | 45% | 0% | 96% | |
| 13:00
20:00
| slabý dážď | 20 °C 20 °C |
0,6 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 55 % | 11 °C | 100 % | 0% | 95% | 28% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,3 mm | 0.6 m/s2 km/h západný |
1011 hPa | 76 % | 11 °C | 100 % | 0% | 7% | 100% | 97% | |
Happy Hill, Alabama, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 34,1498; -86,0950
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Happy Hill, Alabama, Alabama, USA. Predpoveď počasia Happy Hill, Alabama.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Happy Hill, Alabama dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Happy Hill, Alabama
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 19:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 13:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 19:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 20:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:21 | 21:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 19:49 | 02.05.2026 06:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |