Počasie Helena dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Helena na 10 dní.
Nedeľa 3. máj
17 / 12°C
| 9.2 mm | 14 km/h |
| 10 °C | 10 °C | 01:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 07:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 13:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 19:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 19:31
PO HODINÁCH
západ slnka 19:31
|
|
Predpoveď počasia Helena, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 94 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 89 % | 9 °C | 99 % | 0% | 0% | 6% | 99% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 17 °C 16 °C |
1,4 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1014 hPa | 64 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 14 °C 14 °C |
7,8 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 80 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 97% | 67% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
2,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 91 % | 10 °C | 99 % | 0% | 14% | 99% | 79% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1010 hPa | 93 % | 12 °C | 100 % | 0% | 11% | 100% | 0% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 52 % | 10 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 60 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Helena, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 33,2962; -86,8436
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 18 264
Nadmorská výška: 131 m
Administratívna časť:
- Alabama, Montgomery
- Shelby County, Shelby
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Helena, Alabama, USA. Predpoveď počasia Helena.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Helena dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Helena
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 19:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 13:34 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 19:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 20:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:25 | 21:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 20:49 | 03.05.2026 06:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |