Počasie Snow Hill dnes
Predpoveď počasia Snow Hill 26. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie zamračené, poludnie oblačno, večer polojasno. Najvyššia teplota 26 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Snow Hill, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 16 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 97 % | 15 °C | 95 % | 0% | 32% | 0% | 93% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 62 % | 17 °C | 82 % | 0% | 13% | 2% | 77% | |
| 19:00
02:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 61 % | 15 °C | 14 % | 0% | 0% | 9% | 7% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 71 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 78 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h južný |
1013 hPa | 47 % | 16 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 19:00
02:00
| dažďové prehánky | 27 °C 28 °C |
3,7 mm | 6.0 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 49 % | 15 °C | 8 % | 0% | 0% | 2% | 7% | |
Snow Hill, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 34,4520; -86,9547
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Snow Hill, Alabama, USA. Predpoveď počasia Snow Hill.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Snow Hill dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Snow Hill
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Snow Hill
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 19:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:45 | 13:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:55 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 20:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 21:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:51 | 26.04.2026 03:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |