Počasie Snow Hill pozajtra
Predpoveď počasia Snow Hill 28. apríl 2026
Cez deň ráno silný dážď, dopoludnie slabý dážď, poludnie polojasno, večer jasno. Najvyššia teplota 28 °C. Úhrn zrážok 7,3 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 16 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Snow Hill, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
6,7 mm | 3.6 m/s13 km/h severný |
1013 hPa | 94 % | 19 °C | 100 % | 0% | 35% | 41% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 20 °C 23 °C |
0,6 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 96 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 7% | 0% | |
| 13:00
20:00
| polojasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1016 hPa | 62 % | 18 °C | 25 % | 0% | 23% | 1% | 0% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1014 hPa | 68 % | 17 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 83 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 91 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 25 °C 27 °C |
2,4 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 68 % | 18 °C | 100 % | 0% | 18% | 100% | 100% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 22 °C 25 °C |
20,9 mm | 4.5 m/s16 km/h južný |
1008 hPa | 87 % | 19 °C | 98 % | 0% | 21% | 29% | 96% | |
Snow Hill, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 34,4520; -86,9547
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Snow Hill, Alabama, USA. Predpoveď počasia Snow Hill.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Snow Hill dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Snow Hill
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:45 | 13:29 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 19:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 20:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 21:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:55 | 28.04.2026 04:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |