Počasie Tallassee dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tallassee na 10 dní.
Utorok 28. apríl
29 / 20°C
| 0.3 mm | 12 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Tallassee, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 68 % | 14 °C | 7 % | 0% | 4% | 0% | 3% | |
| 01:00
08:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 70 % | 14 °C | 100 % | 0% | 4% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 92 % | 18 °C | 100 % | 0% | 57% | 21% | 100% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1019 hPa | 56 % | 18 °C | 84 % | 0% | 77% | 1% | 20% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 63 % | 18 °C | 43 % | 0% | 24% | 8% | 18% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 22 °C 24 °C |
6,4 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 79 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 95% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 20 °C 23 °C |
0,7 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 97 % | 19 °C | 100 % | 0% | 83% | 46% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 27 °C 30 °C |
1,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západný |
1013 hPa | 66 % | 20 °C | 53 % | 0% | 47% | 10% | 5% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 24 °C 27 °C |
2,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1011 hPa | 80 % | 20 °C | 96 % | 0% | 19% | 35% | 93% | |
Tallassee, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 32,5360; -85,8933
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 4 778
Nadmorská výška: 123 m
Administratívna časť:
- Alabama, Montgomery
- Elmore County, Elmore
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tallassee, Alabama, USA. Predpoveď počasia Tallassee.
Tallassee - počasie v okolí - väčšie mestá
Tallassee - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tallassee dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tallassee
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 13:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 19:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 20:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:30 | 20:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:51 | 28.04.2026 04:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |