Počasie Tallassee dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tallassee na 10 dní.
Sobota 2. máj
16 / 12°C
| 31.8 mm | 14 km/h |
| 16 °C | 15 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 07:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 13:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 19:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 19:26
PO HODINÁCH
západ slnka 19:26
|
|
Predpoveď počasia Tallassee, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 63 % | 9 °C | 100 % | 0% | 80% | 71% | 100% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 15 °C 14 °C |
15,1 mm | 3.7 m/s13 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 73 % | 9 °C | 100 % | 0% | 99% | 82% | 100% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 15 °C 16 °C |
12,5 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 97 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 98% | 100% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
4,2 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 96 % | 14 °C | 100 % | 0% | 28% | 79% | 100% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 90 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 53% | 0% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1013 hPa | 74 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 32% | 0% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,1 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 74 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 69% | 0% | |
Tallassee, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 32,5360; -85,8933
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 4 778
Nadmorská výška: 123 m
Administratívna časť:
- Alabama, Montgomery
- Elmore County, Elmore
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tallassee, Alabama, USA. Predpoveď počasia Tallassee.
Tallassee - počasie v okolí - väčšie mestá
Tallassee - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tallassee dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tallassee
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 19:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:40 | 13:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 19:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 20:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:25 | 20:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 19:44 | 02.05.2026 06:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |