Počasie Vestavia Hills, Alabama dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Vestavia Hills, Alabama na 10 dní.
Utorok 5. máj
24 / 10°C
| 0.0 mm | 4 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Vestavia Hills, Alabama, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 05.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 75 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 80 % | 8 °C | 79 % | 0% | 0% | 0% | 79% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 44 % | 9 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
Vestavia Hills, Alabama, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 33,4487; -86,7878
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 34 174
Nadmorská výška: 297 m
Administratívna časť:
- Alabama, Montgomery
- Jefferson County, Birmingham
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Vestavia Hills, Alabama, Alabama, USA. Predpoveď počasia Vestavia Hills, Alabama.
Vestavia Hills, Alabama - počasie v okolí - väčšie mestá
Vestavia Hills, Alabama - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Vestavia Hills, Alabama dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Vestavia Hills, Alabama
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
5. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 19:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 13:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 20:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:56 | 20:32 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:22 | 21:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 04.05.2026 22:43 | 05.05.2026 08:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |