Počasie White Oak, Alabama dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto White Oak, Alabama na 10 dní.
Nedeľa 3. máj
19 / 9°C
| 0.8 mm | 12 km/h |
| 9 °C | 9 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 07:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 13:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 19:00 |
východ slnka 05:53
západ slnka 19:31
PO HODINÁCH
západ slnka 19:31
|
|
Predpoveď počasia White Oak, Alabama, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| polojasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 98 % | 9 °C | 35 % | 0% | 14% | 0% | 25% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 79 % | 6 °C | 92 % | 0% | 0% | 0% | 92% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1014 hPa | 50 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 5% | 100% | |
| 19:00
02:00
| slabý dážď | 17 °C 17 °C |
0,8 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1011 hPa | 73 % | 12 °C | 100 % | 0% | 4% | 96% | 99% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 85 % | 11 °C | 38 % | 0% | 3% | 25% | 16% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 83 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 13:00
20:00
| polojasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 53 % | 9 °C | 14 % | 0% | 14% | 2% | 0% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 54 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
White Oak, Alabama, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 34,2404; -86,2444
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie White Oak, Alabama, Alabama, USA. Predpoveď počasia White Oak, Alabama.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre White Oak, Alabama dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie White Oak, Alabama
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 19:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 13:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:25 | 19:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 20:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:20 | 21:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 20:50 | 03.05.2026 06:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |