Počasie Calgary dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Calgary na 10 dní.
Piatok 1. máj
16 / 3°C
| 2.0 mm | 5 km/h |
| 6 °C | 4 °C | 00:00 | |
| 2 °C | -1 °C | 06:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 12:00 | |
| 13 °C | 11 °C | 18:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 20:59
PO HODINÁCH
západ slnka 20:59
Interaktívna mapa počasia Alberta, Kanada
GPS: 51,0501; -114,0853
nadmorská výška: 1048 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Calgary, Alberta, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 55 % | -1 °C | 69 % | 0% | 0% | 0% | 69% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1012 hPa | 70 % | -2 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 14 °C 12 °C |
1,8 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 45 % | 2 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,2 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 54 % | 4 °C | 100 % | 0% | 5% | 48% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
6 °C 4 °C |
0,9 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1018 hPa | 93 % | 4 °C | 30 % | 0% | 14% | 18% | 0% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 5 °C 3 °C |
2,5 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1023 hPa | 92 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 99% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1027 hPa | 76 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 15% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1023 hPa | 56 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
Calgary, Alberta, Kanada - informácie
Štát: Alberta, KanadaGPS súradnice: 51,0501; -114,0853
Časová zóna: America / Edmonton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Calgary, Alberta, Kanada. Predpoveď počasia Calgary.
Calgary - počasie v okolí - väčšie mestá
Calgary - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Calgary dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | -9,6 °C | -15,7 °C | -3,6 °C | |
| február | -6,3 °C | -12,3 °C | -0,5 °C | |
| marec | -2,5 °C | -8,4 °C | 3,3 °C | |
| apríl | 4,1 °C | -2,4 °C | 10,6 °C | |
| máj | 9,7 °C | 3,0 °C | 16,4 °C | |
| jún | 14,0 °C | 7,4 °C | 20,6 °C | |
| júl | 16,4 °C | 9,5 °C | 23,2 °C | |
| august | 15,7 °C | 8,6 °C | 22,7 °C | |
| september | 10,6 °C | 3,8 °C | 17,4 °C | |
| október | 5,7 °C | -1,2 °C | 12,6 °C | |
| november | -3,0 °C | -9,0 °C | 2,9 °C | |
| december | -8,3 °C | -14,4 °C | -2,3 °C |
Astronomické informácie Calgary
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 20:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:33 | 14:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 21:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:42 | 22:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:43 | 23:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 20:28 | 01.05.2026 05:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |