Počasie Calgary dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Calgary na 10 dní.
Streda 29. apríl
13 / 0°C
| 0.2 mm | 10 km/h |
| -2 °C | -5 °C | 05:00 | |
| -2 °C | -5 °C | 06:00 | |
| 11 °C | 8 °C | 12:00 | |
| 13 °C | 10 °C | 18:00 |
východ slnka 06:12
západ slnka 20:55
PO HODINÁCH
západ slnka 20:55
Interaktívna mapa počasia Alberta, Kanada
GPS: 51,0501; -114,0853
nadmorská výška: 1048 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Calgary, Alberta, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| slabé snehové prehánky |
1 °C -2 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1021 hPa | 65 % | -4 °C | 46 % | 0% | 0% | 46% | 0% | |
| 01:00
09:00
| slabé snehové prehánky |
1 °C -2 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 62 % | -5 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1022 hPa | 64 % | -5 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1022 hPa | 69 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1022 hPa | 76 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | -2 °C -5 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1022 hPa | 84 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | -2 °C -5 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 85 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 37 % | -2 °C | 12 % | 0% | 0% | 12% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1020 hPa | 37 % | -1 °C | 57 % | 0% | 0% | 46% | 21% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1022 hPa | 71 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 74 % | -4 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1016 hPa | 31 % | -2 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1010 hPa | 22 % | -3 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
Calgary, Alberta, Kanada - informácie
Štát: Alberta, KanadaGPS súradnice: 51,0501; -114,0853
Časová zóna: America / Edmonton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Calgary, Alberta, Kanada. Predpoveď počasia Calgary.
Calgary - počasie v okolí - väčšie mestá
Calgary - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Calgary dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | -9,6 °C | -15,7 °C | -3,6 °C | |
| február | -6,3 °C | -12,3 °C | -0,5 °C | |
| marec | -2,5 °C | -8,4 °C | 3,3 °C | |
| apríl | 4,1 °C | -2,4 °C | 10,6 °C | |
| máj | 9,7 °C | 3,0 °C | 16,4 °C | |
| jún | 14,0 °C | 7,4 °C | 20,6 °C | |
| júl | 16,4 °C | 9,5 °C | 23,2 °C | |
| august | 15,7 °C | 8,6 °C | 22,7 °C | |
| september | 10,6 °C | 3,8 °C | 17,4 °C | |
| október | 5,7 °C | -1,2 °C | 12,6 °C | |
| november | -3,0 °C | -9,0 °C | 2,9 °C | |
| december | -8,3 °C | -14,4 °C | -2,3 °C |
Astronomické informácie Calgary
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 20:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:33 | 14:43 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 21:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:47 | 22:21 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:49 | 23:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 18:00 | 29.04.2026 05:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |