Počasie Gaulett dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Gaulett na 10 dní.
Piatok 1. máj
17 / 8°C
| 0.0 mm | 20 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Gaulett, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severný |
1019 hPa | 60 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severný |
1021 hPa | 69 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severný |
1023 hPa | 37 % | 2 °C | 96 % | 0% | 62% | 96% | 0% | |
Gaulett, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 35,6504; -90,7101
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gaulett, Arkansas, USA. Predpoveď počasia Gaulett.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gaulett dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gaulett
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 19:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:59 | 13:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 20:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 20:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 21:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:11 | 01.05.2026 05:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |