Počasie Gaulett zajtra
Predpoveď počasia Gaulett 27. apríl 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie jasno, poludnie zamračené, večer dažďové prehánky. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 2,5 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 15 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Gaulett, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 66 % | 16 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h južný |
1007 hPa | 76 % | 18 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 30 °C 31 °C |
0,2 mm | 9.6 m/s35 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 52 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 19:00
02:00
| dažďové prehánky | 29 °C 32 °C |
2,3 mm | 5.8 m/s21 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 58 % | 19 °C | 78 % | 0% | 3% | 12% | 75% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 87 % | 18 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1016 hPa | 82 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 37 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1015 hPa | 40 % | 10 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
Gaulett, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 35,6504; -90,7101
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gaulett, Arkansas, USA. Predpoveď počasia Gaulett.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gaulett dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gaulett
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:14 | 19:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:00 | 13:31 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 20:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:15 | 20:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 21:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:09 | 27.04.2026 04:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |