Počasie Gifford dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Gifford na 10 dní.
Piatok 1. máj
18 / 11°C
| 8.4 mm | 15 km/h |
| 16 °C | 15 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 07:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 13:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 19:00 |
východ slnka 06:20
západ slnka 19:55
PO HODINÁCH
západ slnka 19:55
|
|
Predpoveď počasia Gifford, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 62 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 10% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 67 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 33% | 100% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 17 °C 16 °C |
5,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 61 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
3,4 mm | 5.4 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 93 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 57% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
2,5 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
1,2 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 95 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 55 % | 7 °C | 59 % | 0% | 11% | 53% | 0% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1016 hPa | 60 % | 7 °C | 44 % | 0% | 0% | 44% | 0% | |
Gifford, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 34,3757; -92,7443
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gifford, Arkansas, USA. Predpoveď počasia Gifford.
Gifford - počasie v okolí - väčšie mestá
Gifford - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gifford dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gifford
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 19:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:08 | 13:34 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:53 | 20:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 20:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:48 | 21:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:17 | 01.05.2026 05:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |