Počasie Gosnell dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Gosnell na 10 dní.
Streda 29. apríl
24 / 20°C
| 25.3 mm | 21 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 01:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 07:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 13:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 19:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 19:45
PO HODINÁCH
západ slnka 19:45
|
|
Predpoveď počasia Gosnell, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 88 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dažďové prehánky | 17 °C 18 °C |
1,9 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 89 % | 14 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 22 °C 24 °C |
15,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 85 % | 19 °C | 100 % | 0% | 9% | 96% | 100% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 21 °C 24 °C |
8,4 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 95 % | 20 °C | 100 % | 0% | 5% | 75% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,1 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 95 % | 20 °C | 100 % | 0% | 1% | 14% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dažďové prehánky | 21 °C 24 °C |
3,0 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1002 hPa | 93 % | 19 °C | 42 % | 0% | 12% | 0% | 34% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 24 °C 26 °C |
10,9 mm | 7.6 m/s27 km/h juhojuhozápadný |
999 hPa | 78 % | 20 °C | 100 % | 0% | 21% | 31% | 100% | |
| 19:00
02:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhojuhozápadný |
995 hPa | 83 % | 20 °C | 14 % | 0% | 4% | 10% | 0% | |
Gosnell, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 35,9598; -89,9720
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 3 306
Nadmorská výška: 75 m
Administratívna časť:
- Arkansas, Little Rock
- Mississippi County, Blytheville
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gosnell, Arkansas, USA. Predpoveď počasia Gosnell.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gosnell dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gosnell
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 19:45 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:57 | 13:36 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 20:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 20:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 21:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:08 | 29.04.2026 04:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |