Počasie Gosnell dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Gosnell na 10 dní.
Štvrtok 30. apríl
26 / 10°C
| 14.0 mm | 27 km/h |
| 21 °C | 24 °C | 01:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 07:00 | |
| 24 °C | 27 °C | 13:00 | |
| 24 °C | 26 °C | 19:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 19:46
PO HODINÁCH
západ slnka 19:46
|
|
Predpoveď počasia Gosnell, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,1 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 95 % | 20 °C | 100 % | 0% | 1% | 14% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dažďové prehánky | 21 °C 24 °C |
3,0 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1002 hPa | 93 % | 19 °C | 42 % | 0% | 12% | 0% | 34% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 24 °C 26 °C |
10,9 mm | 7.6 m/s27 km/h juhojuhozápadný |
999 hPa | 78 % | 20 °C | 100 % | 0% | 21% | 31% | 100% | |
| 19:00
02:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhojuhozápadný |
995 hPa | 83 % | 20 °C | 14 % | 0% | 4% | 10% | 0% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h západojuhozápadný |
1000 hPa | 69 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 10 °C 7 °C |
0,1 mm | 8.0 m/s29 km/h severozápadný |
1010 hPa | 64 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 15 °C 13 °C |
0,1 mm | 6.1 m/s22 km/h severozápadný |
1015 hPa | 52 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 69% | 0% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severozápadný |
1016 hPa | 52 % | 6 °C | 81 % | 0% | 18% | 78% | 0% | |
Gosnell, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 35,9598; -89,9720
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 3 306
Nadmorská výška: 75 m
Administratívna časť:
- Arkansas, Little Rock
- Mississippi County, Blytheville
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gosnell, Arkansas, USA. Predpoveď počasia Gosnell.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gosnell dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gosnell
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 19:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:57 | 13:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 20:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 20:46 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 21:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 18:08 | 30.04.2026 05:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |