Počasie Hardy dnes
| 24 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 27 °C | 15:00 | |
| 27 °C | 27 °C | 17:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 22:00 |
východ slnka 06:18
západ slnka 19:49
PO HODINÁCH
západ slnka 19:49
Predpoveď počasia Hardy 26. apríl 2026
Cez deň oblačno, večer dažďové prehánky. Najvyššia teplota 27 °C. Úhrn zrážok 3,2 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 15 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Hardy, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 06:00
13:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 74 % | 10 °C | 62 % | 0% | 0% | 0% | 62% | |
| 07:00
14:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1012 hPa | 76 % | 10 °C | 18 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 08:00
15:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1012 hPa | 74 % | 12 °C | 27 % | 0% | 0% | 15% | 14% | |
| 09:00
16:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1013 hPa | 69 % | 13 °C | 28 % | 0% | 0% | 16% | 15% | |
| 10:00
17:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 64 % | 14 °C | 77 % | 0% | 0% | 5% | 75% | |
| 11:00
18:00
| zamračené | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 61 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 18% | 100% | |
| 12:00
19:00
| zamračené | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 57 % | 15 °C | 91 % | 0% | 0% | 25% | 89% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 57 % | 16 °C | 41 % | 0% | 10% | 32% | 10% | |
| 14:00
21:00
| oblačno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 48 % | 14 °C | 43 % | 0% | 15% | 21% | 25% | |
| 15:00
22:00
| oblačno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 46 % | 14 °C | 45 % | 0% | 3% | 12% | 35% | |
| 16:00
23:00
| oblačno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 46 % | 14 °C | 73 % | 0% | 1% | 43% | 65% | |
| 17:00
00:00
| oblačno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 45 % | 13 °C | 61 % | 0% | 2% | 21% | 50% | |
| 18:00
01:00
| oblačno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 47 % | 14 °C | 42 % | 0% | 1% | 10% | 34% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 52 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 20:00
03:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 59 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 3% | 100% | |
| 21:00
04:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 61 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 7% | 100% | |
| 22:00
05:00
| silný dážď | 23 °C 23 °C |
1,7 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 57 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 23% | 100% | |
| 23:00
06:00
| silný dážď | 20 °C 21 °C |
1,4 mm | 5.1 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 78 % | 15 °C | 98 % | 0% | 21% | 61% | 98% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 94 % | 16 °C | 18 % | 0% | 3% | 8% | 8% | |
| 01:00
08:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h južný |
1009 hPa | 94 % | 17 °C | 47 % | 0% | 3% | 17% | 42% | |
| 02:00
09:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h južný |
1010 hPa | 96 % | 17 °C | 100 % | 0% | 17% | 28% | 100% | |
| 03:00
10:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 97 % | 17 °C | 97 % | 0% | 21% | 17% | 96% | |
| 04:00
11:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h južný |
1008 hPa | 98 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 81% | |
| 05:00
12:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h južný |
1008 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 10% | 93% | |
| 06:00
13:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h južný |
1008 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 41% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h južný |
1008 hPa | 97 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 5% | 3% | |
| 08:00
15:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h južný |
1008 hPa | 96 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 4% | 0% | |
| 09:00
16:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h južný |
1008 hPa | 89 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 10:00
17:00
| slabý dážď | 22 °C 24 °C |
0,1 mm | 8.1 m/s29 km/h južný |
1008 hPa | 83 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 11:00
18:00
| zamračené | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h južný |
1008 hPa | 77 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 12:00
19:00
| slabý dážď | 24 °C 26 °C |
0,1 mm | 8.5 m/s31 km/h južný |
1008 hPa | 74 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 70 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 14:00
21:00
| zamračené | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 67 % | 19 °C | 99 % | 0% | 99% | 10% | 4% | |
| 15:00
22:00
| zamračené | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 8.8 m/s32 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 70 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 15% | 5% | |
| 16:00
23:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 71 % | 20 °C | 50 % | 0% | 22% | 12% | 28% | |
| 17:00
00:00
| oblačno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 8.5 m/s31 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 66 % | 20 °C | 50 % | 0% | 46% | 13% | 0% | |
| 18:00
01:00
| silné dažďové prehánky |
27 °C 29 °C |
3,2 mm | 7.4 m/s27 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 66 % | 20 °C | 71 % | 0% | 8% | 10% | 65% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 21 °C 23 °C |
9,2 mm | 7.3 m/s26 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 88 % | 19 °C | 98 % | 0% | 46% | 18% | 97% | |
| 20:00
03:00
| silný dážď | 17 °C 18 °C |
1,5 mm | 6.0 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 99 % | 16 °C | 99 % | 93% | 97% | 36% | 10% | |
| 21:00
04:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 99 % | 17 °C | 51 % | 0% | 51% | 0% | 0% | |
| 22:00
05:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 96 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
06:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 96 % | 19 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
Hardy, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 36,3159; -91,4826
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 759
Nadmorská výška: 117 m
Administratívna časť:
- Arkansas, Little Rock
- Sharp County, Ash Flat
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hardy, Arkansas, USA. Predpoveď počasia Hardy.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hardy dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Hardy
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Hardy
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:18 | 19:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:03 | 13:31 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:50 | 20:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 20:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 21:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:07 | 26.04.2026 03:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |