Počasie Hardy pozajtra
Predpoveď počasia Hardy 28. apríl 2026
Cez deň ráno polojasno, dopoludnie sa zamračené, poludnie silný dážď. Najvyššia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 32,3 mm. V noci najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Hardy, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| polojasno | 18 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 97 % | 17 °C | 28 % | 0% | 25% | 4% | 0% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,3 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 5% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 26 °C 29 °C |
31,9 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1012 hPa | 69 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,1 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 95 % | 18 °C | 100 % | 0% | 18% | 39% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severozápadný |
1010 hPa | 97 % | 18 °C | 93 % | 0% | 93% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 94 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| polojasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severný |
1016 hPa | 54 % | 10 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1016 hPa | 60 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Hardy, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 36,3159; -91,4826
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 759
Nadmorská výška: 117 m
Administratívna časť:
- Arkansas, Little Rock
- Sharp County, Ash Flat
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hardy, Arkansas, USA. Predpoveď počasia Hardy.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hardy dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hardy
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:15 | 19:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:03 | 13:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 20:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:15 | 20:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 21:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:14 | 28.04.2026 04:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |