Počasie Hot Springs National Park pozajtra
Predpoveď počasia Hot Springs National Park 28. apríl 2026
Cez deň ráno silný dážď, dopoludnie sa zamračené, poludnie dážď. Najvyššia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 15,3 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 19 °C. Úhrn zrážok 1,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Hot Springs National Park, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 85 % | 20 °C | 4 % | 0% | 1% | 3% | 0% | |
| 01:00
08:00
| polojasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 86 % | 20 °C | 17 % | 0% | 10% | 0% | 7% | |
| 02:00
09:00
| silné dažďové prehánky |
23 °C 27 °C |
5,6 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 90 % | 21 °C | 98 % | 0% | 10% | 3% | 98% | |
| 03:00
10:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
0,5 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 84% | 100% | 25% | 100% | |
| 04:00
11:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
0,6 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1011 hPa | 98 % | 19 °C | 100 % | 0% | 69% | 13% | 100% | |
| 05:00
12:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
0,6 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 98 % | 19 °C | 100 % | 0% | 90% | 23% | 95% | |
| 06:00
13:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
0,4 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 8% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,3 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 84% | 100% | 28% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 26 °C 29 °C |
4,5 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 74 % | 21 °C | 100 % | 0% | 99% | 0% | 98% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 21 °C 25 °C |
2,8 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 98 % | 20 °C | 100 % | 0% | 18% | 0% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
1,2 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 95% | 10% | |
| 07:00
14:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 15 °C | 19 % | 0% | 5% | 0% | 14% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 55 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 62 % | 13 °C | 100 % | 0% | 2% | 0% | 100% | |
Hot Springs National Park, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 34,5317; -93,0638
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 35 193
Nadmorská výška: 191 m
Administratívna časť:
- Arkansas, Little Rock
- Garland County, Hot Springs
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hot Springs National Park, Arkansas, USA. Predpoveď počasia Hot Springs National Park.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hot Springs National Park dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hot Springs National Park
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:25 | 19:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:09 | 13:29 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:57 | 20:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:26 | 20:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:53 | 21:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:21 | 28.04.2026 04:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |