Počasie Hot Springs National Park týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Hot Springs National Park na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
23 / 16°C
| 1.2 mm | 11 km/h |
| 20 °C | 24 °C | 01:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 07:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 13:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 19:00 |
východ slnka 06:23
západ slnka 19:55
PO HODINÁCH
západ slnka 19:55
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Hot Springs National Park, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
1,2 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 95% | 10% | |
| 07:00
14:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 15 °C | 19 % | 0% | 5% | 0% | 14% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 55 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 62 % | 13 °C | 100 % | 0% | 2% | 0% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 70 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 72 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 46 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 55 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 62% | 100% | |
Hot Springs National Park, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 34,5317; -93,0638
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 35 193
Nadmorská výška: 191 m
Administratívna časť:
- Arkansas, Little Rock
- Garland County, Hot Springs
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hot Springs National Park, Arkansas, USA. Predpoveď počasia Hot Springs National Park.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hot Springs National Park dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hot Springs National Park
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:23 | 19:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:09 | 13:31 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:56 | 20:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 20:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 21:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:20 | 29.04.2026 05:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |