Počasie Angaturama dnes
| 25 °C | 28 °C | 09:00 | |
| 31 °C | 33 °C | 15:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 21:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 17:29
PO HODINÁCH
západ slnka 17:29
Predpoveď počasia Angaturama 26. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 31 °C. V noci najnižšia teplota 19 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Angaturama, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1012 hPa | 88 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 69 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 41 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 61 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1011 hPa | 80 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 61 % | 18 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1010 hPa | 46 % | 19 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 73 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Angaturama, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -21,4808; -42,4025
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 150 m
Administratívna časť:
- Minas Gerais, Belo Horizonte
- Recreio, Recreio, Minas Gerais
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Angaturama, Brazília. Predpoveď počasia Angaturama.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Angaturama dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Angaturama
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Angaturama
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 17:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:47 | 11:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 17:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 18:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 18:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:50 | 26.04.2026 01:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |