Počasie Angaturama zajtra
| 26 °C | 29 °C | 09:00 | |
| 32 °C | 35 °C | 15:00 | |
| 25 °C | 28 °C | 21:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 17:28
PO HODINÁCH
západ slnka 17:28
Predpoveď počasia Angaturama 27. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 32 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 21 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Angaturama, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1011 hPa | 80 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 61 % | 18 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1010 hPa | 46 % | 19 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 73 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,1 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 94 % | 21 °C | 70 % | 0% | 69% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,2 mm | 0.6 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 76 % | 21 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 58 % | 21 °C | 8 % | 0% | 2% | 7% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1015 hPa | 74 % | 20 °C | 6 % | 0% | 3% | 3% | 0% | |
Angaturama, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -21,4808; -42,4025
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 150 m
Administratívna časť:
- Minas Gerais, Belo Horizonte
- Recreio, Recreio, Minas Gerais
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Angaturama, Brazília. Predpoveď počasia Angaturama.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Angaturama dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Angaturama
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 17:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:47 | 11:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 17:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 18:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 18:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:25 | 27.04.2026 02:25 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |