Počasie Aureliópolis dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Aureliópolis na 10 dní.
Pondelok 27. apríl
32 / 22°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 27 °C | 27 °C | 09:00 | |
| 32 °C | 31 °C | 15:00 | |
| 25 °C | 25 °C | 21:00 |
východ slnka 06:26
západ slnka 17:58
PO HODINÁCH
západ slnka 17:58
|
|
Predpoveď počasia Aureliópolis, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 50 % | 11 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 43 % | 13 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 27 % | 10 °C | 21 % | 0% | 0% | 21% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 40 % | 11 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 51 % | 11 °C | 16 % | 0% | 0% | 14% | 2% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 39 % | 12 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1009 hPa | 30 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 2% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1012 hPa | 46 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
Aureliópolis, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -17,1500; -48,8000
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 925 m
Administratívna časť:
- Goiás, Goiania
- Bela Vista de Goiás, Bela Vista de Goiás
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Aureliópolis, Brazília. Predpoveď počasia Aureliópolis.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Aureliópolis dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Aureliópolis
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:26 | 17:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:12 | 11:32 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:03 | 18:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:38 | 18:46 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:13 | 19:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:49 | 27.04.2026 02:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |