Počasie Buraco da Coruja týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Buraco da Coruja na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
28 / 18°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 18 °C | 19 °C | 03:00 | |
| 23 °C | 25 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 29 °C | 15:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 21:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 17:35
PO HODINÁCH
západ slnka 17:35
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Buraco da Coruja, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 73 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1017 hPa | 64 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 39 % | 13 °C | 9 % | 0% | 3% | 4% | 3% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 68 % | 15 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 83 % | 14 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 09:00
14:00
| oblačno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 64 % | 16 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 39 % | 13 °C | 19 % | 0% | 3% | 2% | 15% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 62 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Buraco da Coruja, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -19,9220; -44,0539
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 899 m
Administratívna časť:
- Minas Gerais, Belo Horizonte
- Contagem, Contagem, Minas Gerais
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Buraco da Coruja, Brazília. Predpoveď počasia Buraco da Coruja.
Buraco da Coruja - počasie v okolí - väčšie mestá
Buraco da Coruja - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Buraco da Coruja dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Buraco da Coruja
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 17:35 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:53 | 11:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 17:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 18:24 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:56 | 18:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:38 | 29.04.2026 04:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |