Počasie São Joaquim de Bicas týždeň
Predpoveď počasia pre mesto São Joaquim de Bicas na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
31 / 19°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 20 °C | 21 °C | 03:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 09:00 | |
| 31 °C | 31 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 21:00 |
východ slnka 06:12
západ slnka 17:36
PO HODINÁCH
západ slnka 17:36
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia São Joaquim de Bicas, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 64 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 50 % | 14 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 29 % | 11 °C | 18 % | 0% | 0% | 4% | 14% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 48 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 68 % | 14 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 46 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 25 % | 9 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 21:00
02:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 46 % | 11 °C | 30 % | 0% | 0% | 0% | 30% | |
São Joaquim de Bicas, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -20,0492; -44,2739
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Počet obyvateľov: 14 630
Nadmorská výška: 756 m
Administratívna časť:
- Minas Gerais, Belo Horizonte
- São Joaquim de Bicas, São Joaquim de Bicas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie São Joaquim de Bicas, Brazília. Predpoveď počasia São Joaquim de Bicas.
São Joaquim de Bicas - počasie v okolí - väčšie mestá
São Joaquim de Bicas - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre São Joaquim de Bicas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie São Joaquim de Bicas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 17:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:54 | 11:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:49 | 17:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:23 | 18:24 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:57 | 18:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:38 | 29.04.2026 04:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |