Počasie São Joaquim de Bicas zajtra
| 26 °C | 27 °C | 09:00 | |
| 33 °C | 32 °C | 15:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 21:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 17:37
PO HODINÁCH
západ slnka 17:37
Predpoveď počasia São Joaquim de Bicas 27. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 33 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 19 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia São Joaquim de Bicas, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 61 % | 12 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 44 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 22 % | 8 °C | 49 % | 0% | 0% | 49% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 42 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1014 hPa | 62 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 46 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 28 % | 11 °C | 38 % | 0% | 0% | 26% | 15% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 49 % | 13 °C | 40 % | 0% | 0% | 3% | 38% | |
São Joaquim de Bicas, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -20,0492; -44,2739
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Počet obyvateľov: 14 630
Nadmorská výška: 756 m
Administratívna časť:
- Minas Gerais, Belo Horizonte
- São Joaquim de Bicas, São Joaquim de Bicas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie São Joaquim de Bicas, Brazília. Predpoveď počasia São Joaquim de Bicas.
São Joaquim de Bicas - počasie v okolí - väčšie mestá
São Joaquim de Bicas - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre São Joaquim de Bicas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie São Joaquim de Bicas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 17:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:54 | 11:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 18:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:23 | 18:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:57 | 18:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:32 | 27.04.2026 02:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |