Počasie Paraoquena dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Paraoquena na 10 dní.
Štvrtok 30. apríl
32 / 22°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 22 °C | 25 °C | 03:00 | |
| 26 °C | 30 °C | 09:00 | |
| 32 °C | 33 °C | 15:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 21:00 |
východ slnka 06:06
západ slnka 17:25
PO HODINÁCH
západ slnka 17:25
|
|
Predpoveď počasia Paraoquena, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 90 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| polojasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1016 hPa | 68 % | 19 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1012 hPa | 40 % | 16 °C | 34 % | 0% | 0% | 0% | 34% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 60 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 90 % | 19 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 68 % | 19 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 41 % | 16 °C | 90 % | 0% | 1% | 2% | 90% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 72 % | 18 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
Paraoquena, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -21,4961; -42,2522
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 108 m
Administratívna časť:
- Rio de Janeiro, Rio de Janeiro
- Santo Antônio de Pádua, Santo Antônio de Pádua
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Paraoquena, Brazília. Predpoveď počasia Paraoquena.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Paraoquena dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Paraoquena
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 17:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:46 | 11:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 17:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 18:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 18:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 16:02 | 30.04.2026 05:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |