Počasie Parque Durval de Barros dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Parque Durval de Barros na 10 dní.
Sobota 23. máj
23 / 17°C
| 0.4 mm | 5 km/h |
| 17 °C | 18 °C | 03:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 09:00 | |
| 23 °C | 24 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 21:00 |
východ slnka 06:20
západ slnka 17:25
PO HODINÁCH
západ slnka 17:25
|
|
Predpoveď počasia Parque Durval de Barros, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 88 % | 14 °C | 98 % | 0% | 57% | 13% | 96% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 77 % | 15 °C | 100 % | 0% | 43% | 94% | 92% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 23 °C 25 °C |
0,3 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 63 % | 15 °C | 91 % | 0% | 83% | 4% | 40% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 87 % | 16 °C | 96 % | 0% | 7% | 6% | 95% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 95 % | 15 °C | 40 % | 0% | 34% | 0% | 7% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 78 % | 16 °C | 93 % | 0% | 93% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,4 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 57 % | 15 °C | 28 % | 0% | 18% | 13% | 1% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 88 % | 16 °C | 60 % | 0% | 12% | 10% | 51% | |
Parque Durval de Barros, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -19,9767; -44,0639
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Parque Durval de Barros, Brazília. Predpoveď počasia Parque Durval de Barros.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Parque Durval de Barros dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Parque Durval de Barros
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 17:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:53 | 11:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:56 | 17:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:30 | 18:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:03 | 18:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:54 | 22.05.2026 23:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |