Počasie Parque Durval de Barros dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Parque Durval de Barros na 10 dní.
Streda 20. máj
27 / 18°C
| 3.8 mm | 9 km/h |
| 22 °C | 24 °C | 09:00 | |
| 26 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 27 °C | 29 °C | 15:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 21:00 |
východ slnka 06:19
západ slnka 17:26
PO HODINÁCH
západ slnka 17:26
|
|
Predpoveď počasia Parque Durval de Barros, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 91 % | 18 °C | 95 % | 0% | 6% | 1% | 95% | |
| 01:00
06:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 92 % | 17 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 02:00
07:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 94 % | 17 °C | 98 % | 0% | 3% | 0% | 98% | |
| 03:00
08:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 94 % | 17 °C | 89 % | 3% | 9% | 0% | 88% | |
| 04:00
09:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 94 % | 17 °C | 82 % | 6% | 8% | 0% | 80% | |
| 05:00
10:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 95 % | 16 °C | 68 % | 8% | 17% | 0% | 63% | |
| 06:00
11:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 95 % | 16 °C | 71 % | 11% | 22% | 0% | 61% | |
| 07:00
12:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 94 % | 16 °C | 91 % | 10% | 20% | 0% | 89% | |
| 08:00
13:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 88 % | 17 °C | 66 % | 0% | 6% | 0% | 63% | |
| 09:00
14:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 78 % | 17 °C | 61 % | 0% | 1% | 4% | 58% | |
| 10:00
15:00
| oblačno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 69 % | 18 °C | 85 % | 0% | 10% | 3% | 82% | |
| 11:00
16:00
| oblačno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 64 % | 17 °C | 85 % | 0% | 18% | 7% | 82% | |
| 12:00
17:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1017 hPa | 60 % | 17 °C | 48 % | 0% | 14% | 7% | 37% | |
| 13:00
18:00
| polojasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 58 % | 17 °C | 23 % | 0% | 9% | 7% | 11% | |
| 14:00
19:00
| polojasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 56 % | 17 °C | 33 % | 0% | 13% | 8% | 18% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1015 hPa | 56 % | 17 °C | 61 % | 0% | 49% | 3% | 25% | |
| 16:00
21:00
| silný dážď | 26 °C 28 °C |
1,1 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1015 hPa | 59 % | 17 °C | 95 % | 0% | 89% | 6% | 57% | |
| 17:00
22:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 26 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 79 % | 18 °C | 83 % | 0% | 14% | 14% | 77% | |
| 18:00
23:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 88 % | 19 °C | 69 % | 0% | 1% | 10% | 65% | |
| 19:00
00:00
| slabé dažďové prehánky |
21 °C 24 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 89 % | 19 °C | 63 % | 0% | 4% | 8% | 59% | |
| 20:00
01:00
| dažďové prehánky | 21 °C 24 °C |
0,3 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1019 hPa | 89 % | 18 °C | 53 % | 0% | 0% | 3% | 52% | |
| 21:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
20 °C 23 °C |
2,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1019 hPa | 92 % | 18 °C | 61 % | 0% | 22% | 14% | 47% | |
| 22:00
03:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 95 % | 18 °C | 36 % | 0% | 1% | 2% | 35% | |
| 23:00
04:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 96 % | 17 °C | 38 % | 0% | 0% | 1% | 38% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 96 % | 17 °C | 30 % | 0% | 5% | 4% | 25% | |
| 01:00
06:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 97 % | 17 °C | 21 % | 0% | 3% | 3% | 18% | |
| 02:00
07:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 97 % | 16 °C | 39 % | 0% | 11% | 8% | 31% | |
| 03:00
08:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 98 % | 16 °C | 84 % | 14% | 25% | 10% | 78% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,4 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 83 % | 17 °C | 99 % | 0% | 97% | 0% | 84% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 24 °C 26 °C |
0,4 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1016 hPa | 67 % | 17 °C | 98 % | 0% | 29% | 10% | 97% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 88 % | 17 °C | 81 % | 0% | 20% | 2% | 76% | |
Parque Durval de Barros, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -19,9767; -44,0639
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Parque Durval de Barros, Brazília. Predpoveď počasia Parque Durval de Barros.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Parque Durval de Barros dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Parque Durval de Barros
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:19 | 17:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:52 | 11:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:55 | 17:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:29 | 18:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:02 | 18:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 10:20 | 20.05.2026 21:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |