Počasie Pico do Itabira dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Pico do Itabira na 10 dní.
Pondelok 18. máj
23 / 19°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
| 21 °C | 24 °C | 20:00 | |
| 20 °C | 23 °C | 21:00 | |
| 20 °C | 23 °C | 22:00 | |
| 19 °C | 22 °C | 23:00 |
východ slnka 06:18
západ slnka 17:25
PO HODINÁCH
západ slnka 17:25
|
|
Predpoveď počasia Pico do Itabira, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 18:00
23:00
| oblačno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 78 % | 19 °C | 89 % | 0% | 3% | 7% | 88% | |
| 19:00
00:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1017 hPa | 82 % | 18 °C | 86 % | 0% | 3% | 6% | 85% | |
| 20:00
01:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1017 hPa | 86 % | 18 °C | 98 % | 0% | 3% | 2% | 98% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 89 % | 18 °C | 96 % | 0% | 0% | 5% | 96% | |
| 22:00
03:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1017 hPa | 90 % | 18 °C | 86 % | 0% | 0% | 0% | 86% | |
| 23:00
04:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1017 hPa | 91 % | 17 °C | 68 % | 0% | 7% | 0% | 65% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 92 % | 17 °C | 81 % | 0% | 5% | 0% | 79% | |
| 01:00
06:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 93 % | 17 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 02:00
07:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 92 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 03:00
08:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 92 % | 17 °C | 99 % | 0% | 0% | 1% | 99% | |
| 04:00
09:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 92 % | 16 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 05:00
10:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 92 % | 16 °C | 98 % | 0% | 0% | 1% | 98% | |
| 06:00
11:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 92 % | 16 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 07:00
12:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 89 % | 16 °C | 99 % | 0% | 2% | 0% | 99% | |
| 08:00
13:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 82 % | 17 °C | 100 % | 0% | 6% | 0% | 100% | |
| 09:00
14:00
| oblačno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 74 % | 18 °C | 96 % | 0% | 2% | 0% | 96% | |
| 10:00
15:00
| oblačno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1019 hPa | 66 % | 18 °C | 100 % | 0% | 8% | 8% | 100% | |
| 11:00
16:00
| zamračené | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1018 hPa | 61 % | 17 °C | 98 % | 0% | 7% | 14% | 97% | |
| 12:00
17:00
| zamračené | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 57 % | 17 °C | 99 % | 0% | 13% | 10% | 99% | |
| 13:00
18:00
| slabý dážď | 26 °C 28 °C |
0,2 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 57 % | 17 °C | 88 % | 0% | 7% | 20% | 84% | |
| 14:00
19:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 28 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 57 % | 17 °C | 98 % | 0% | 11% | 10% | 97% | |
| 15:00
20:00
| silný dážď | 25 °C 27 °C |
1,6 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 64 % | 17 °C | 100 % | 0% | 75% | 29% | 98% | |
| 16:00
21:00
| slabý dážď | 21 °C 24 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 88 % | 19 °C | 98 % | 0% | 0% | 19% | 98% | |
| 17:00
22:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 88 % | 19 °C | 99 % | 0% | 2% | 3% | 99% | |
| 18:00
23:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 92 % | 19 °C | 97 % | 0% | 0% | 17% | 97% | |
| 19:00
00:00
| slabý dážď | 21 °C 24 °C |
0,1 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1018 hPa | 93 % | 19 °C | 99 % | 0% | 11% | 15% | 99% | |
| 20:00
01:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1019 hPa | 91 % | 18 °C | 96 % | 0% | 3% | 18% | 96% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 93 % | 18 °C | 88 % | 0% | 0% | 11% | 86% | |
| 22:00
03:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 94 % | 18 °C | 92 % | 0% | 0% | 11% | 91% | |
| 23:00
04:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1019 hPa | 94 % | 17 °C | 85 % | 0% | 2% | 3% | 83% | |
Pico do Itabira, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -20,2402; -43,8669
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pico do Itabira, Brazília. Predpoveď počasia Pico do Itabira.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pico do Itabira dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pico do Itabira
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:18 | 17:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:51 | 11:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:54 | 17:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:28 | 18:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:01 | 18:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 08:15 | 18.05.2026 19:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |