Počasie Pico do Itabira dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Pico do Itabira na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
24 / 16°C
| 0.6 mm | 5 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 03:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 26 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 21:00 |
východ slnka 06:20
západ slnka 17:24
PO HODINÁCH
západ slnka 17:24
|
|
Predpoveď počasia Pico do Itabira, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 95 % | 15 °C | 40 % | 0% | 34% | 0% | 7% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 78 % | 16 °C | 93 % | 0% | 93% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,4 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 57 % | 15 °C | 28 % | 0% | 18% | 13% | 1% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 88 % | 16 °C | 60 % | 0% | 12% | 10% | 51% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1021 hPa | 91 % | 15 °C | 65 % | 0% | 39% | 3% | 42% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,4 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1024 hPa | 76 % | 15 °C | 86 % | 0% | 37% | 0% | 78% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1020 hPa | 59 % | 15 °C | 60 % | 0% | 12% | 9% | 51% | |
| 21:00
02:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1023 hPa | 85 % | 15 °C | 19 % | 0% | 14% | 4% | 0% | |
Pico do Itabira, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -20,2402; -43,8669
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pico do Itabira, Brazília. Predpoveď počasia Pico do Itabira.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pico do Itabira dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pico do Itabira
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 17:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:52 | 11:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:56 | 17:48 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:30 | 18:14 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:03 | 18:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:31 | 24.05.2026 00:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |