Počasie Praia da Mata de Camboriú dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Praia da Mata de Camboriú na 10 dní.
Pondelok 27. apríl
28 / 18°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 22 °C | 26 °C | 09:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 29 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 21 °C | 21:00 |
východ slnka 06:36
západ slnka 17:46
PO HODINÁCH
západ slnka 17:46
|
|
Predpoveď počasia Praia da Mata de Camboriú, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| hmla | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 61% | 83% | 10% | 99% | |
| 01:00
06:00
| hmla | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 100% | 99% | 60% | 100% | |
| 02:00
07:00
| hmla | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 99 % | 20 °C | 99 % | 89% | 93% | 82% | 64% | |
| 03:00
08:00
| hmla | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 54% | 95% | 99% | 75% | |
| 04:00
09:00
| hmla | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 54% | 81% | 100% | 99% | |
| 05:00
10:00
| hmla | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 54% | 60% | 98% | 93% | |
| 06:00
11:00
| hmla | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 54% | 59% | 99% | 94% | |
| 07:00
12:00
| hmla | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 98 % | 20 °C | 100 % | 54% | 58% | 99% | 96% | |
| 08:00
13:00
| hmla | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 96 % | 20 °C | 69 % | 53% | 55% | 25% | 34% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 88 % | 20 °C | 94 % | 0% | 14% | 15% | 93% | |
| 10:00
15:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 76 % | 19 °C | 18 % | 0% | 0% | 2% | 16% | |
| 11:00
16:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1013 hPa | 60 % | 17 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 12:00
17:00
| oblačno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1012 hPa | 48 % | 15 °C | 50 % | 0% | 0% | 4% | 50% | |
| 13:00
18:00
| oblačno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západný |
1011 hPa | 42 % | 13 °C | 73 % | 0% | 0% | 9% | 73% | |
| 14:00
19:00
| zamračené | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1011 hPa | 41 % | 13 °C | 93 % | 0% | 0% | 18% | 93% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 41 % | 13 °C | 60 % | 0% | 0% | 48% | 50% | |
| 16:00
21:00
| oblačno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 50 % | 16 °C | 68 % | 0% | 0% | 62% | 65% | |
| 17:00
22:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1011 hPa | 68 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
23:00
| polojasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 78 % | 17 °C | 15 % | 0% | 12% | 3% | 0% | |
| 19:00
00:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 19 °C | 17 % | 0% | 17% | 0% | 0% | |
| 20:00
01:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 93 % | 18 °C | 11 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1016 hPa | 93 % | 17 °C | 26 % | 16% | 25% | 3% | 0% | |
| 22:00
03:00
| hmla | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 92 % | 17 °C | 39 % | 26% | 39% | 0% | 0% | |
| 23:00
04:00
| hmla | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 94 % | 16 °C | 75 % | 35% | 75% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 94 % | 16 °C | 96 % | 3% | 96% | 0% | 0% | |
| 01:00
06:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 94 % | 16 °C | 93 % | 13% | 93% | 0% | 0% | |
| 02:00
07:00
| hmla | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1016 hPa | 94 % | 15 °C | 89 % | 28% | 89% | 0% | 0% | |
| 03:00
08:00
| hmla | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1016 hPa | 91 % | 15 °C | 91 % | 38% | 91% | 0% | 0% | |
| 04:00
09:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1016 hPa | 87 % | 14 °C | 100 % | 9% | 100% | 0% | 0% | |
| 05:00
10:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1016 hPa | 80 % | 13 °C | 98 % | 0% | 98% | 1% | 0% | |
| 06:00
11:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 81 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
12:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 81 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 08:00
13:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1018 hPa | 74 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1018 hPa | 67 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 15% | 0% | |
| 10:00
15:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 63 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 28% | 0% | |
| 11:00
16:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 62 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 21% | 0% | |
| 12:00
17:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 61 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 14% | 0% | |
| 13:00
18:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 62 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 17% | 0% | |
| 14:00
19:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 62 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 18% | 11% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1015 hPa | 63 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 75% | 6% | |
| 16:00
21:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 65 % | 15 °C | 68 % | 0% | 25% | 16% | 49% | |
| 17:00
22:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 71 % | 16 °C | 96 % | 0% | 96% | 21% | 14% | |
| 18:00
23:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 77 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 93% | 9% | |
| 19:00
00:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 78 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 60% | 46% | |
| 20:00
01:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 85 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 10% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,2 mm | 0.4 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 82 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 7% | |
Praia da Mata de Camboriú, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -27,0642; -48,5939
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: -1 m
Administratívna časť:
- Santa Catarina, Florianopolis
- Itapema, Itapema, Santa Catarina
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Praia da Mata de Camboriú, Brazília. Predpoveď počasia Praia da Mata de Camboriú.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Praia da Mata de Camboriú dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Praia da Mata de Camboriú
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:36 | 17:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:11 | 11:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:12 | 18:11 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 18:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:18 | 19:05 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:54 | 27.04.2026 02:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |