Počasie Praia da Mata de Camboriú dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Praia da Mata de Camboriú na 10 dní.
Sobota 2. máj
30 / 22°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
| 22 °C | 26 °C | 03:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 09:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 15:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 21:00 |
východ slnka 06:39
západ slnka 17:42
PO HODINÁCH
západ slnka 17:42
|
|
Predpoveď počasia Praia da Mata de Camboriú, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 95 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 33% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1016 hPa | 84 % | 21 °C | 100 % | 0% | 43% | 18% | 100% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 67 % | 23 °C | 100 % | 0% | 0% | 15% | 100% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 22 °C | 99 % | 0% | 0% | 7% | 99% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 98 % | 21 °C | 97 % | 0% | 26% | 0% | 96% | |
| 09:00
14:00
| slabý dážď | 24 °C 29 °C |
0,7 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 91 % | 22 °C | 100 % | 0% | 78% | 18% | 100% | |
| 15:00
20:00
| silný dážď | 26 °C 30 °C |
19,6 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1011 hPa | 80 % | 21 °C | 100 % | 0% | 14% | 69% | 100% | |
| 21:00
02:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
10,2 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1014 hPa | 97 % | 20 °C | 100 % | 0% | 82% | 98% | 100% | |
Praia da Mata de Camboriú, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -27,0642; -48,5939
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: -1 m
Administratívna časť:
- Santa Catarina, Florianopolis
- Itapema, Itapema, Santa Catarina
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Praia da Mata de Camboriú, Brazília. Predpoveď počasia Praia da Mata de Camboriú.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Praia da Mata de Camboriú dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Praia da Mata de Camboriú
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:39 | 17:42 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:11 | 11:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:15 | 18:07 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:48 | 18:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:20 | 19:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 17:28 | 02.05.2026 07:25 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |