Počasie Prata, Minas Gerais dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Prata, Minas Gerais na 10 dní.
Pondelok 18. máj
25 / 20°C
| 1.8 mm | 14 km/h |
| 23 °C | 27 °C | 09:00 | |
| 25 °C | 28 °C | 15:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 21:00 |
východ slnka 06:35
západ slnka 17:43
PO HODINÁCH
západ slnka 17:43
|
|
Predpoveď počasia Prata, Minas Gerais, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 19 °C | 99 % | 0% | 0% | 14% | 99% | |
| 01:00
06:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 95 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 7% | 99% | |
| 02:00
07:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 95 % | 19 °C | 100 % | 0% | 1% | 3% | 100% | |
| 03:00
08:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 95 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 04:00
09:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 19 °C | 99 % | 0% | 0% | 9% | 99% | |
| 05:00
10:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 95 % | 19 °C | 99 % | 0% | 0% | 18% | 98% | |
| 06:00
11:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 95 % | 18 °C | 99 % | 0% | 0% | 14% | 99% | |
| 07:00
12:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 94 % | 18 °C | 99 % | 0% | 0% | 32% | 99% | |
| 08:00
13:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 89 % | 19 °C | 97 % | 0% | 0% | 3% | 97% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 23 °C 26 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 84 % | 20 °C | 100 % | 0% | 4% | 5% | 100% | |
| 15:00
20:00
| slabý dážď | 25 °C 28 °C |
0,8 mm | 3.9 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 70 % | 19 °C | 96 % | 0% | 21% | 20% | 95% | |
| 21:00
02:00
| slabý dážď | 21 °C 25 °C |
0,8 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 97 % | 20 °C | 100 % | 0% | 92% | 16% | 94% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 97 % | 19 °C | 99 % | 0% | 77% | 0% | 96% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 85 % | 17 °C | 100 % | 0% | 94% | 12% | 100% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 69 % | 17 °C | 100 % | 0% | 28% | 0% | 100% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1018 hPa | 82 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 55% | 99% | |
Prata, Minas Gerais, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -19,9833; -48,2333
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 543 m
Administratívna časť:
- Minas Gerais, Belo Horizonte
- Conceição das Alagoas, Conceição das Alagoas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Prata, Minas Gerais, Brazília. Predpoveď počasia Prata, Minas Gerais.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Prata, Minas Gerais dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Prata, Minas Gerais
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:35 | 17:43 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:09 | 11:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:11 | 18:07 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 18:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:18 | 18:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 08:32 | 18.05.2026 19:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |