Počasie Ribeirão Pires pozajtra
| 21 °C | 23 °C | 09:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 15:00 | |
| 19 °C | 22 °C | 21:00 |
východ slnka 06:24
západ slnka 17:41
PO HODINÁCH
západ slnka 17:41
Predpoveď počasia Ribeirão Pires 28. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie zamračené, dopoludnie silné dažďové prehánky. Najvyššia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 5,5 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ribeirão Pires, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 7% | 89% | |
| 09:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
21 °C 23 °C |
5,4 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 83 % | 18 °C | 49 % | 0% | 44% | 8% | 0% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 90 % | 19 °C | 100 % | 0% | 31% | 38% | 99% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 0% | 92% | 21% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 18 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 17 °C | 64 % | 0% | 10% | 10% | 55% | |
| 09:00
14:00
| polojasno | 22 °C 25 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 83 % | 18 °C | 18 % | 0% | 17% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 27 °C 30 °C |
0,2 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 60 % | 18 °C | 75 % | 0% | 18% | 15% | 64% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1014 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 0% | 59% | 14% | 100% | |
Ribeirão Pires, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -23,7106; -46,4133
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Počet obyvateľov: 111 888
Nadmorská výška: 760 m
Administratívna časť:
- São Paulo, São Paulo
- Ribeirão Pires, Ribeirão Pires
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ribeirão Pires, Brazília. Predpoveď počasia Ribeirão Pires.
Ribeirão Pires - počasie v okolí - väčšie mestá
Ribeirão Pires - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ribeirão Pires dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ribeirão Pires
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 17:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:03 | 11:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 18:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:34 | 18:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:08 | 18:57 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:15 | 28.04.2026 03:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |