Počasie Ribeirão Pires zajtra
| 23 °C | 26 °C | 09:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 21 °C | 21:00 |
východ slnka 06:24
západ slnka 17:41
PO HODINÁCH
západ slnka 17:41
Predpoveď počasia Ribeirão Pires 27. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie silné dažďové prehánky, poludnie spočiatku silné dažďové prehánky, neskoršie silný dážď. Najvyššia teplota 21 °C. Úhrn zrážok 16,5 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 18 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ribeirão Pires, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 84 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 99% | 58% | |
| 09:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
23 °C 25 °C |
10,3 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1015 hPa | 70 % | 17 °C | 17 % | 0% | 2% | 10% | 7% | |
| 15:00
20:00
| silný dážď | 21 °C 24 °C |
6,2 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 91 % | 19 °C | 100 % | 0% | 80% | 56% | 97% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1017 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 39% | 93% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 7% | 89% | |
| 09:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
21 °C 23 °C |
5,4 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 83 % | 18 °C | 49 % | 0% | 44% | 8% | 0% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 90 % | 19 °C | 100 % | 0% | 31% | 38% | 99% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 0% | 92% | 21% | 100% | |
Ribeirão Pires, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -23,7106; -46,4133
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Počet obyvateľov: 111 888
Nadmorská výška: 760 m
Administratívna časť:
- São Paulo, São Paulo
- Ribeirão Pires, Ribeirão Pires
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ribeirão Pires, Brazília. Predpoveď počasia Ribeirão Pires.
Ribeirão Pires - počasie v okolí - väčšie mestá
Ribeirão Pires - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ribeirão Pires dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ribeirão Pires
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 17:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:03 | 11:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 18:05 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:34 | 18:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:07 | 18:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:43 | 27.04.2026 02:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |