Počasie Santo Antônio do Rio Prêto dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Santo Antônio do Rio Prêto na 10 dní.
Piatok 1. máj
28 / 17°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 21 °C | 23 °C | 03:00 | |
| 24 °C | 26 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 28 °C | 15:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 21:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 17:27
PO HODINÁCH
západ slnka 17:27
|
|
Predpoveď počasia Santo Antônio do Rio Prêto, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 70 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1019 hPa | 54 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 34 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1018 hPa | 65 % | 14 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 92 % | 16 °C | 39 % | 0% | 39% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 66 % | 15 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 38 % | 12 °C | 43 % | 0% | 4% | 43% | 0% | |
Santo Antônio do Rio Prêto, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -21,0667; -42,5833
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Santo Antônio do Rio Prêto, Brazília. Predpoveď počasia Santo Antônio do Rio Prêto.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Santo Antônio do Rio Prêto dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Santo Antônio do Rio Prêto
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 17:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:47 | 11:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 17:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 18:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:52 | 18:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 16:38 | 01.05.2026 05:54 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |