Počasie Santo Antônio do Rio Prêto pozajtra
| 25 °C | 27 °C | 09:00 | |
| 30 °C | 31 °C | 15:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 21:00 |
východ slnka 06:06
západ slnka 17:29
PO HODINÁCH
západ slnka 17:29
Predpoveď počasia Santo Antônio do Rio Prêto 28. apríl 2026
Cez deň ráno polojasno, dopoludnie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 20 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Santo Antônio do Rio Prêto, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 82 % | 17 °C | 18 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 25 °C 27 °C |
0,1 mm | 0.5 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 63 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 43 % | 15 °C | 35 % | 0% | 7% | 35% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 69 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 71 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 62 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 41 % | 15 °C | 48 % | 0% | 3% | 46% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1015 hPa | 60 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Santo Antônio do Rio Prêto, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -21,0667; -42,5833
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Santo Antônio do Rio Prêto, Brazília. Predpoveď počasia Santo Antônio do Rio Prêto.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Santo Antônio do Rio Prêto dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Santo Antônio do Rio Prêto
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 17:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:47 | 11:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 17:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 18:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 18:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 14:59 | 28.04.2026 03:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |