Počasie São João Nepomuceno dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto São João Nepomuceno na 10 dní.
Piatok 1. máj
28 / 18°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 18 °C | 20 °C | 03:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 30 °C | 15:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 21:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 17:28
PO HODINÁCH
západ slnka 17:28
|
|
Predpoveď počasia São João Nepomuceno, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 94 % | 16 °C | 20 % | 0% | 3% | 0% | 16% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 85 % | 19 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1016 hPa | 50 % | 17 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 66 % | 14 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,1 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 94 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 80 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 82% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1014 hPa | 47 % | 16 °C | 4 % | 0% | 1% | 0% | 3% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západný |
1016 hPa | 73 % | 16 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
São João Nepomuceno, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -21,5400; -43,0106
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Počet obyvateľov: 23 154
Nadmorská výška: 378 m
Administratívna časť:
- Minas Gerais, Belo Horizonte
- São João Nepomuceno, São João Nepomuceno
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie São João Nepomuceno, Brazília. Predpoveď počasia São João Nepomuceno.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre São João Nepomuceno dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie São João Nepomuceno
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 17:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:49 | 11:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 17:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:20 | 18:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 18:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 16:39 | 01.05.2026 05:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |