Počasie São João Nepomuceno týždeň
Predpoveď počasia pre mesto São João Nepomuceno na tento a budúci týždeň.
Nedeľa 26. apríl
30 / 21°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 29 °C | 31 °C | 16:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 18:00 | |
| 23 °C | 26 °C | 20:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 22:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 17:31
PO HODINÁCH
západ slnka 17:31
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia São João Nepomuceno, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 14:00
19:00
| jasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severný |
1011 hPa | 46 % | 16 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1010 hPa | 45 % | 16 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 16:00
21:00
| jasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 49 % | 17 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 17:00
22:00
| polojasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 63 % | 19 °C | 15 % | 0% | 0% | 15% | 0% | |
| 18:00
23:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1011 hPa | 69 % | 18 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 19:00
00:00
| jasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 70 % | 18 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 20:00
01:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1012 hPa | 72 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 74 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
03:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1013 hPa | 75 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
04:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 80 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1013 hPa | 83 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
06:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 83 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
07:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1012 hPa | 83 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
08:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1013 hPa | 83 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
09:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1013 hPa | 82 % | 14 °C | 17 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 05:00
10:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 83 % | 14 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 06:00
11:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1014 hPa | 84 % | 14 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 07:00
12:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 80 % | 15 °C | 41 % | 0% | 0% | 0% | 41% | |
| 08:00
13:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 76 % | 16 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1016 hPa | 67 % | 17 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 10:00
15:00
| jasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severný |
1015 hPa | 63 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
16:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severný |
1015 hPa | 58 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
17:00
| jasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 52 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
18:00
| polojasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 48 % | 17 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 14:00
19:00
| jasno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1011 hPa | 44 % | 17 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1011 hPa | 43 % | 16 °C | 41 % | 0% | 0% | 41% | 0% | |
| 16:00
21:00
| oblačno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 48 % | 18 °C | 42 % | 0% | 0% | 42% | 0% | |
| 17:00
22:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1011 hPa | 66 % | 21 °C | 35 % | 0% | 0% | 35% | 0% | |
| 18:00
23:00
| polojasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 69 % | 19 °C | 18 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 19:00
00:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 71 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
01:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 74 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1014 hPa | 76 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
03:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západný |
1014 hPa | 78 % | 18 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 23:00
04:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 79 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
São João Nepomuceno, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -21,5400; -43,0106
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Počet obyvateľov: 23 154
Nadmorská výška: 378 m
Administratívna časť:
- Minas Gerais, Belo Horizonte
- São João Nepomuceno, São João Nepomuceno
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie São João Nepomuceno, Brazília. Predpoveď počasia São João Nepomuceno.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre São João Nepomuceno dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie São João Nepomuceno
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 17:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:49 | 11:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 17:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 18:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:52 | 18:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:52 | 26.04.2026 01:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |