Počasie Serra do Descoberto týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Serra do Descoberto na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
28 / 20°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 20 °C | 22 °C | 03:00 | |
| 23 °C | 26 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 30 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 26 °C | 21:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 17:29
PO HODINÁCH
západ slnka 17:29
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Serra do Descoberto, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 92 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
06:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 93 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
07:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 95 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
08:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1017 hPa | 73 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 55 % | 18 °C | 23 % | 0% | 0% | 0% | 22% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 57 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h južný |
1014 hPa | 76 % | 16 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 09:00
14:00
| polojasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severozápadný |
1017 hPa | 72 % | 18 °C | 34 % | 0% | 0% | 0% | 34% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1013 hPa | 52 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 62 % | 15 °C | 98 % | 0% | 2% | 0% | 98% | |
Serra do Descoberto, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -21,4000; -42,9500
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 962 m
Administratívna časť:
- Minas Gerais, Belo Horizonte
- Descoberto, Descoberto, Minas Gerais
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Serra do Descoberto, Brazília. Predpoveď počasia Serra do Descoberto.
Serra do Descoberto - počasie v okolí - väčšie mestá
Serra do Descoberto - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Serra do Descoberto dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Serra do Descoberto
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 17:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:49 | 11:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 17:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 18:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:53 | 18:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:33 | 29.04.2026 04:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |