Počasie Serra Morro do Chapéu dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Serra Morro do Chapéu na 10 dní.
Utorok 28. apríl
30 / 18°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 25 °C | 26 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 30 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 30 °C | 15:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 21:00 |
východ slnka 06:10
západ slnka 17:35
PO HODINÁCH
západ slnka 17:35
|
|
Predpoveď počasia Serra Morro do Chapéu, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 69 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
06:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 72 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
07:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1015 hPa | 74 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
08:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 76 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
09:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 78 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
10:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1015 hPa | 79 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
11:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 79 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
12:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 76 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
13:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 65 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1017 hPa | 57 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
15:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 48 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
16:00
| jasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 42 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
17:00
| jasno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 40 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
18:00
| jasno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 39 % | 14 °C | 7 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 14:00
19:00
| jasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 38 % | 14 °C | 8 % | 0% | 3% | 6% | 0% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 37 % | 13 °C | 14 % | 0% | 5% | 6% | 5% | |
| 16:00
21:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 37 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 17:00
22:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 40 % | 12 °C | 4 % | 0% | 0% | 3% | 1% | |
| 18:00
23:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 52 % | 14 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 19:00
00:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východný |
1014 hPa | 59 % | 15 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 20:00
01:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 62 % | 15 °C | 3 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1016 hPa | 63 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 73 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1017 hPa | 64 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 39 % | 13 °C | 9 % | 0% | 3% | 4% | 3% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 68 % | 15 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
Serra Morro do Chapéu, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -20,0857; -43,8946
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Serra Morro do Chapéu, Brazília. Predpoveď počasia Serra Morro do Chapéu.
Serra Morro do Chapéu - počasie v okolí - väčšie mestá
Serra Morro do Chapéu - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Serra Morro do Chapéu dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Serra Morro do Chapéu
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 17:35 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:53 | 11:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 17:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 18:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:55 | 18:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:04 | 28.04.2026 03:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |