Počasie Serra Morro do Chapéu dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Serra Morro do Chapéu na 10 dní.
Pondelok 4. máj
30 / 18°C
| 0.0 mm | 1 km/h |
| 18 °C | 18 °C | 03:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 09:00 | |
| 30 °C | 30 °C | 15:00 | |
| 23 °C | 24 °C | 21:00 |
východ slnka 06:12
západ slnka 17:31
PO HODINÁCH
západ slnka 17:31
|
|
Predpoveď počasia Serra Morro do Chapéu, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1013 hPa | 72 % | 12 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1016 hPa | 47 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severný |
1011 hPa | 27 % | 9 °C | 90 % | 0% | 0% | 0% | 90% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 54 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 05.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 66 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1018 hPa | 55 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1014 hPa | 31 % | 10 °C | 20 % | 0% | 3% | 19% | 0% | |
Serra Morro do Chapéu, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -20,0857; -43,8946
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Serra Morro do Chapéu, Brazília. Predpoveď počasia Serra Morro do Chapéu.
Serra Morro do Chapéu - počasie v okolí - väčšie mestá
Serra Morro do Chapéu - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Serra Morro do Chapéu dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Serra Morro do Chapéu
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
4. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 17:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:52 | 11:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:49 | 17:55 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:23 | 18:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:57 | 18:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 03.05.2026 18:45 | 04.05.2026 08:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |