Počasie Sítio Ouro Verde, Sao Paulo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Sítio Ouro Verde, Sao Paulo na 10 dní.
Sobota 23. máj
16 / 14°C
| 26.5 mm | 13 km/h |
| 14 °C | 14 °C | 03:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 09:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 15:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 21:00 |
východ slnka 06:36
západ slnka 17:29
PO HODINÁCH
západ slnka 17:29
|
|
Predpoveď počasia Sítio Ouro Verde, Sao Paulo, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| silný dážď | 14 °C 14 °C |
12,2 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 95 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 96% | 10% | |
| 09:00
14:00
| silný dážď | 14 °C 15 °C |
13,8 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1025 hPa | 99 % | 14 °C | 100 % | 0% | 98% | 65% | 82% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,4 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 90 % | 14 °C | 65 % | 0% | 41% | 43% | 0% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1024 hPa | 96 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 0% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| slabý dážď | 15 °C 16 °C |
0,7 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1022 hPa | 97 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,4 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 92 % | 14 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| dážď | 22 °C 24 °C |
3,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 70 % | 16 °C | 100 % | 0% | 99% | 9% | 69% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,3 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1023 hPa | 100 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 10% | 90% | |
Sítio Ouro Verde, Sao Paulo, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -23,2743; -46,6093
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sítio Ouro Verde, Sao Paulo, Brazília. Predpoveď počasia Sítio Ouro Verde, Sao Paulo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sítio Ouro Verde, Sao Paulo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sítio Ouro Verde, Sao Paulo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:36 | 17:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:03 | 10:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:11 | 17:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:44 | 18:21 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:17 | 18:48 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:08 | 22.05.2026 23:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |